Susisiekite su mumis jau šiandien ir rezervuokite datą savo šventei

0

Dienos pietūs

Dienos pietūs yra labai svarbus valgis, kadangi jis suteikia organizmui reikiamą energiją ir maistines medžiagas, kurios tikrai yra būtinos kiekvieno iš mūsų organizmams.

Mes rekomenduojame, jog dienos porciją sudarytų visos arba bent dauguma šių produktų: grūdai, baltymai, vaisiai, daržovės, pieno produktai ar jų alternatyvos.

Pavyzdžiui, vienas iš sveikų ir subalansuotų dienos pietų variantų galėtų būti kepta vištiena su ryžiais ir garstyčių padažu, o patiekalas gali būti papildytas daržovėmis ar salotomis.

Šiame patiekale gausu sveikų riebalų baltymų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų. Kita galimybė - tai vegetariški dienos pietūs - šviežių daržovių ir pupelių salotos su virtais kiaušiniais ir pilno grūdo duonele. Tai gausus baltymų šaltinis iš kiaušinių ir pupelių, kartu su vitaminų rinkiniu iš salotų.

Svarbu ne tik pasirinkti tinkamus maisto produktus, bet ir laikytis tinkamo porcijų dydžio. Maistą reikėtų valgyti lėtai, atidžiai kramtyti kiekvieną kąsnį, kad organizmas turėtų laiko pajusti sotumo jausmą. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į skysčių vartojimą, vandens gėrimą, kad išvengtumėte dehidratacijos, ypač jei valgote sūrius ar aštrius patiekalus.

Galų gale, norint išlaikyti sveikatą ir gerą savijautą - labai svarbu stebėti savo dienos pietų įpročius, pasirinkimus ir prisitaikyti prie savo individualių mitybos poreikių ir mėgstamų skonių.

Įmonės kodas 305416482
PVM mokėtojo kodas LT100014104917
Adresas Baltijos g. 34A, Kaunas
menu